3 звички, які шкодять шкірі обличчя

Людям, схильним до появи подразнень і висипань на обличчі, варто звернути увагу на свої звички. Шкодити шкірі можуть кілька факторів: ненатуральна або нечиста подушка або наволочка, вологі серветки для зняття макіяжу, кава з молоком.

У деяких людей шкіра чиста від природи — немає пігментних плям, прищиків і їх не обсипає кожен раз, варто лише з’їсти що-небудь не те. Але є люди, яким дуже важко позбутися від усіх цих неприємностей, і часто ніякої догляд і крему не допомагають їм у цьому. А між тим, є три фактори, з якими ми постійно стикаємося в побуті і які, як ніхто інший, впливають на нашу шкіру.

Ненатуральні або несвіжі подушки і наволочки

Саме так — подушка, на якій ви звикли спати, може мати величезне значення в чистоті шкіри. Особливо посилюється цей момент у людей, які люблять спати «обличчям в подушку». Саме тому дуже важливо, з чого зроблена ця подушка.

Якщо вона у вас пір’яна або Пухова-найкраще замінити їх на синтетичні, оскільки і пухові і пір’яні слід щороку міняти (або хоча б міняти наповнювач), що не тільки незручно, але і дуже дорого. А якщо не міняти, то в натуральних наповнювачах швидше заведуться кліщі, які часто є причиною висипання на шкірі.
Синтетичні подушки навпаки-гіпоалергенні, тому небезпеки від них менше.

І так, ДО РЕЧІ, наволочки найкраще підбирати з натурального матеріалу і міняти їх кожні два дні.

Зняття макіяжу вологими серветками

Саме вони дуже спрощують нам життя в поїздках і на роботі, а влітку взагалі стають незамінні. Вологі серветки допомагають позбутися від бруду в будь-якій ситуації. Але що стосується їх щоденного використання-краще не варто. Особливо не варто вологими серветками знімати макіяж, оскільки найкраще використовувати для цього спеціальні засоби — молочко, міцелярну воду і так далі.
А серветками користуватися лише в крайньому випадку.

Часте вживання кави з молоком

Так, Цей всіма улюблений з ранку напій може істотно пошкодити станом вашої шкіри. Любов до кави з молоком також може бути причиною появи прищів. Вся справа в тому, що лактоза правильно засвоюється далеко не у всіх, тому якщо у вас молоко викликає дискомфорт в шлунку, краще відмовитися від цього напою.
Повірте, різницю ви побачите практично відразу.

На шкіру дуже впливає і стан печінки-чим краще її здоров’я, тим краще і для шкіри. У зв’язку з цим вчені з’ясували, який напій є найшкідливішим для людини і для печінки.

Новини від АиФ.ua в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.Me/aif_ukraine .

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia