5 порад, як підготувати машину до далекої дороги

Щоб відпустка доставив тільки приємні емоції, важливо підготувати машину і все передбачити. Ось головні поради: ретельно перевірте технічний стан машини, візьміть в дорогу комплект запчастин і інструменти, технічні рідини, не забудьте документи.

Технічний стан машини. Дуже корисно, напередодні поїздки, приділити увагу стану всіх систем автомобіля, щоб далеко від цивілізації не стався форс-мажор, і не довелося тягнути вас на буксирі до найближчого СТО.

Запчастини та інструменти . Якщо ж раптом в дорозі трапиться позаштатна ситуація-важливо бути до неї готовою. Вам можуть знадобитися: запасне колесо + домкрат, термостійкий скотч, специфічні деталі для вашої машини, трос, лопата.

&Nbsp;

Технічні рідини. Вони повинні бути з невеликим запасом: каністра палива, моторне масло, антифриз, рідина для омивача.

Корисні речі. Не варто забувати про комфорт і безпеку водія і пасажирів. Не забудьте взяти з собою: засоби гігієни, аптечку, вологі і сухі серветки, запас води і провізії, навігатор і карти, зарядний для телефону, теплий плед або спальний мішок.

Документи. Обов’язково візьміть з собою особисті документи і папери для автомобіля якщо передбачається перетин кордону — дізнайтеся, які існують правила для в’їзду в країну.

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia