5 поширених помилок про здоров’я зубів

Цукор — головний ворог зубів; чистити зуби потрібно після кожного прийому їжі; корисно пити воду натщесерце; після їжі потрібно використовувати зубочистки; немає необхідності лікувати молочні зуби. Чи Так це чи є більш важливий фактор, від якого залежить здоров’я зубів?

В Інтернеті, на телебаченні, навіть на вулиці ми постійно зустрічаємо рекламу сотні засобів, які повинні допомогти нам у боротьбі із зубним болем, з карієсом і нальотом і «вчать» нас правильно доглядати за нашими зубами. Але тим не менш, все це — найчастіше неправда, оскільки стан і здоров’я наших зубів залежить лише від одного фактора — генетичного, який і визначає, як саме будуть виглядати наші зуби.

Виявляється, що визначальним фактором, який впливає на здоров’я наших зубів, є генетика, а також звички і спосіб життя людини. Якщо порушується один з цих факторів, зуби починають руйнуватися. А ось відмова від цукру, різні дорогі зубні пасти і засоби надають лише підтримуючий ефект. А ось найпоширеніші міфи ми зараз і розберемо.

Цукор-головний ворог зубів. Насправді, цукор надає лише непрямий вплив на розвиток карієсу, оскільки є кращою їжею для розмноження бактерій, які потім призводять до карієсу. Правда, ці бактерії прекрасно розмножуються і вуглеводів, що залишилися після корисних продуктів, фруктів і ЗЕРНОВИХ виробів.

Чищення зубів після кожного прийому їжі. Багато лікарів вважають, що чищення зубів після кожного прийому їжі — це саме те, що потрібно для їх здоров’я. Але насправді, занадто часта чистка зубів може привести до зношування емалі і хвороб зубів. Саме тому зуби досить чистити два рази в день, а в інший час їх досить обполіскувати.

Пити воду натщесерце корисно. Насправді, пити склянку води відразу після пробудження — це дуже корисно, але ще корисніше перед цим почистити зуби, оскільки інакше ми порушуємо кислотність шлунка. Крім того, всі бактерії, які за ніч скупчилися в роті, відправляться прямо в шлунок, якщо випити води натщесерце, не почистивши зуби.

Зубочистки-кращий засіб після їжі . Насправді, стоматологи давно вже вважають, що найкращим засобом для чищення зубів є зубна нитка, а не зубочистка. Все тому, що зубочистка може легко пошкодити ясна і відкрити доступ для проникнення бактерій в тканини.

Молочні зуби лікувати не потрібно-вони випадуть самі . Саме так думали батьки наших батьків, а потім і наші мама з татом. Однак, молочні зуби, покриті карієсом — це півбіди, на їх місці дійсно виростуть хороші зуби, але досить часто проблеми з молочними зубами можуть довести до запалення, яке перейде на зачатки постійних зубів і викличе численні порушення в їх зростанні. Тому, якщо з молочними зубами існують глобальні проблеми-їх потрібно лікувати.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia