6 кращих пізнавальних дитячих YouTube-каналів

У цьому огляді 6 кращих пізнавальних YouTube-каналів, які допоможуть захопити дитину наукою, мистецтвом, творчістю, іноземними мовами.

На відеохостингу YouTube представлені не тільки відеоролики для дорослих, а й Дитячі пізнавальні канали, які покликані допомогти мамам і татам долучити своїх діточок до ще незвіданого, але такого захоплюючого світу. З численних каналів на Ютубі в 2018 році можна виділити наступні кращі дитячі канали.

{0}

Geography Quiz — КРУТ ЛИ ТЫ В ГЕОГРАФИИ

Справжня паличка-виручалочка для тат і мам на YouTube-сімейний канал Baby Go Show. Зовсім юний дослідник Денис і його батьки Андрій і Настя-дружна сім’я веселих експериментаторів. Вони люблять пробувати все нове і ділитися враженнями на своєму каналі. Всі разом, Дениска, Андрій і Настя, знімають огляди на найрізноманітніші релізи зі світу дитячих іграшок і книг, летсплеі на актуальні відеоігри, як навчальні-розвиваючі, так і розважальні. Крім цього, на каналі Baby Go Show, дружна сім’я відвідує кафе, парки, виставкові майданчики, і розповідає, де можна комфортно і цікаво відпочити зі своїми дітками.

{1}

СЕМЕЙНЫЙ ТРИ МАРКЕРА ЧЕЛЛЕНДЖ

А ось канал Пізнавач, в буквальному сенсі слова, припаде до смаку, особливо ласунам. Головні герої-желейний ведмедик Валера (так-так, саме та сама апетитна мармеладка) і не «цукерковий», а цілком реальний Пізнавач, діляться зі своїми передплатниками найактуальнішою і цікавою для дітей інформацією в оригінальному форматі гумористичних і мультиплікаційних оглядів. Ведмедик Валера і його допитливий друг познайомлять хлопців з екзотичними фруктами, навчать робити всякі цікаві штуки своїми руками, протестують оригінальні іграшки. І це далеко не все, що ще можна знайти на цьому мармеладно-пізнавальному каналі.

{2}

Справжній творчий острівець на Ютубі-канал Лум Планет. Тут вчить створювати маленькі чудеса рукодільниця Наташа. Лум Планет сповнений оригінальних майстер-класів зі створення витончених орігамі, практичних предметів канцелярії, оригінальних подарунків, а також DIY виробів для дітей. Наташа все так доступно пояснює і показує, що створити щось нове зможе абсолютно будь-який хлопчисько і дівчисько. Заглянувши на канал, можна знайти заняття на весь день для кожного члена сім’ї, як маленького, так і великого.

{3}

Чи можна вичавити сік з кокоса і що буде, якщо в міксер насипати цвяхи? Відповіді на ці вельми незвичайні, але часто виникають в дитячій голові, питання можна знайти на пізнавальному каналі Alex Boyko. Алекс знає толк в цікавих експериментах, які заволодіють увагою цікавої дитини. Так, що там дитини, навіть тата і мами із задоволенням захочуть взяти участь в креативних дослідах. Крім цього, на своєму каналі Alex Boyko розповідає і показує різні товари з Китаю, які будуть корисні для ігор і навчання дітей.

{4}

Останній канал в топі, але не останній за значимістю-канал Трум Трум Селект. На каналі зібрані найсмішніші і оригінальні ідеї для розіграшів з підручних засобів. Як розіграти однокласників на шкільній перерві або показати фокус, щоб всі друзі відкрили рот від подиву — заходимо на канал і повторюємо. Успіх і здивування гарантовані. Але не тільки пранки є на каналі Трум Трум Селект, також тут зібрані корисні лайфхаки для життя та ідеї для творчості.

{5}

Зайняти і захопити дитину набагато простіше ніж здається. У кожному маленькому синочку і доньці живуть «чомучки», які хочуть все знати. Головне вміти шукати і знаходити такі корисні пізнавальні дитячі канали, які дадуть і покажуть відповіді на всі дитячі питання. Пізнавального перегляду!

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia