6 маловідомих фактів про автомобілі

До Вашої уваги 6 унікальних фактів про автомобільний світ, які Вас здивують і здорово «прокачають» ерудицію. Тепер» блиснути розумом » перед коханою людиною або друзями не складе труднощів!

Світ сповнений цікавих речей, про які ми, на жаль, навіть поняття не маємо. Це справедливо абсолютно для всіх галузей нашого життя. Світ машин — не виняток.

Пропонуємо вашій увазі кілька унікальних фактів про автомобільний світ, які Вас здивують, і здорово «прокачають» ерудицію. Тепер» блиснути розумом » перед коханою людиною або друзями — не складе труднощів!

Сама крихітна машина PeelP50 була створена в Англії в 1962 році. У довжину вона була 134 сантиметри, завширшки — 99 см.В авто містився один чоловік, і міг розігнатися до 64 кілометрів на годину.

У коробці передач, що незвично, не було заднього ходу. Але це нікого не бентежило. При вазі автомобіля в 59 кілограмів (матеріал кузова-скловолокно) його легко можна було розгорнути на місці, просто піднявши з однієї зі сторін за бампер.

В Австралії для запобігання смертей коал під колесами машин простягають штучні ліани з канатів, що з’єднують евкаліпти по обидва боки траси. Тварини охоче користуються такими містками.

Автомобіль Mitsubishi Pajero в Іспанії випустили під ім’ям Mitsubishi Montero , так як на місцевому жаргоні слово «pajero» (читається «пахеро» ) означає «онаніст» .

Згідно зі статистикою, 67% водіїв за кермом слухають музику, 52% розмовляють з пасажирами, 31% спілкуються по мобільному телефону, 10% їдять і п’ють, а ще 2% — наводять марафет!

У 2007 році в Англії були створені балончики для машин з сільською брудом. Розробили їх для власників позашляховиків, які ніколи не виїжджають з міста, але хочуть виправдати основне призначення своїх машин.

Перший у світі транспортний засіб з бензиновим ДВС було сконструйовано Карлом Бенцем в 1885 році. Відразу ж після побудови автомобіль викрали як ви думаєте хто? Дружина і сини Бенца! Ось такі ось сімейні узи.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia