6 стокових сайтів з безкоштовними відео

Стокові відео рятують, коли потрібно зробити презентацію або просто додати різноманітності ролику, знятому самостійно. Але знайти відповідний контент без витрат-непросто. Ми підкажемо 6 сайтів: Pexels, Stock Footage for Free, Pixabay, Clipstill, Videezy, Videvo.

Pexels

Матеріали на Pexels поширюються за ліцензією Creative Commons 0. Тобто, їх можна використовувати для особистих і комерційних проектів без цитування джерела. У медіатеці ресурсу є таймлапси, записи з GoPro-камер і відеомокапи. На останніх зображені мобільні пристрої з зеленим екраном, вміст якого можна замінити.

У пошукових результатах Pexels також показує платні ролики з Shutterstock, але вони згруповані окремо.

Єдине обмеження: MP4-Відео можна завантажити тільки в Full-HD дозволі, а не 4k.

Stock Footage for Free

Цей сайт сконцентрований на якості, а не кількість контенту. Рівень роликів, завантажених на сайт-вражаючий. Плюс, вони забезпечені детальними поясненнями.

Використовувати відео можна безкоштовно, якщо тільки це не дійсно високобюджетний проект-детальні правила ліцензування винесені в Окремий розділ .

Завантажувати MOV-файли можна тільки в Full-HD, підтримки 4K поки немає. Крім того, буде потрібно створити безкоштовний аккаунт: за допомогою пошти або Facebook.

Pixabay

Ресурс, найбільш відомий по стоковим фотографіям, також пропонує ролики для скачування. Їх завантажують користувачі сайту-зазвичай, тривалість не перевищує хвилини.

На відміну від попередніх варіантів, на Pixabay є добірка 4K-контенту, хоча його кількість все ще невелика.

Використовувати MP4-файли можна в будь-яких проектах.

Clipstill

Портал, присвячений сінематографії-фотографіях, на яких є один рухливий елемент. Виглядають вони заворожуюче, а завдяки малому розміру, знадобляться веб-дизайнерам.

Безкоштовно на Clipstill можна завантажити лише частину контенту. При використанні не обов’язково цитувати джерело — але посилання-заохочуються.

Угода користувача вказує, що файли відкриті, якщо тільки ви не робите комерційний продукт, в якому фото буде центральним елементом. Детальніше з подробицями можна ознайомитися на сайті .

Videezy

Тут можна завантажити відео як в Full-HD, так і в 4K-дозволі. Правила сайту говорять, що при використанні потрібно посилатися на Videezy.com .

Більшість кліпів-хорошої якості. Крім того, є розділ, присвячений аерозйомці за допомогою дронів.

Не все, що пропонує Videezy-безкоштовно. Частина результатів у пошуковій видачі промарковані золотою зіркою. Вони доступні тільки з підпискою на Shutterstock.

Videvo

Портал пропонує ролики, зняті його Користувачами. Більшість з них — хорошої якості. Неприємні винятки, на зразок нестабілізованих записів, компенсує широкий вибір контенту.

Videvo використовує відразу три ліцензії на Кліпи: Standard, Attribution і CC 3.0. У кожної з них свої нюанси-з деталями можна ознайомитися в розділі FAQ .

Як і в попередніх випадках, на Vivedo багато спонсорського контенту, який веде на преміальні стоки. Файли завантажуються в двох форматах: MP4 або QuickTime. При цьому, 4K-контенту практично немає-більшість роликів в Full-HD.

Загрузка ...
PriceMedia