6 YouTube-каналів для вивчення інтернет-маркетингу

Якщо ви хочете самостійно освоїти Інтернет-маркетинг, вам допоможуть у навчанні YouTube-канали: GeekBrains, Академія системного маркетингу, Універсаріум, авторські канали Іллі Балахніна, Евана Кармайкла, Ніла Пателя. Детально про кожного — в статті.

GeekBrains

За тематикою «Інтернет-маркетинг» можна знайти 13 годин безкоштовних лекцій, кожна з яких присвячена окремій темі, наприклад «ефективний Landing page», «розсилка повідомлень на Java Script», «тестування користувальницьких інтерфейсів», «СРА-мережі» та інші.

Уроки носять суто практичний характер, з їх допомогою можна освоїти конкретні інструменти маркетолога і почати застосовувати їх в роботі. Канал буде корисний тим, хто вже знайомий з теорією і може виразно пояснити, чим SEO відрізняється від SMM.

Рекомендуємо до перегляду » Секрети інтернет-маркетингу: освоюємо CPA-мережі» .

Академія системного маркетингу

На каналі Ірини Піщук-експерта з системного маркетингу-розміщено близько 8 годин відео, в яких автор пояснює деякі аспекти маркетингового супроводу бізнесу. Лекції носять загальний характер: як реанімувати бізнес або почати його з нуля, що таке продає сайт, 5 складових ефективного Інтернет-маркетингу і так далі. Канал стане в нагоді новачкам і підприємцям, вперше задумалися про просування бізнесу в Інтернеті.

Рекомендуємо до перегляду відео «П’ять складових ефективного Інтернет-маркетингу» .

Універсаріум

Величезна кількість лекцій з найрізноманітнішої тематики, в тому числі з маркетингу, PR і суміжних дисциплін. Наприклад, є курси з ділової комунікації, по протоколу PR, швидкому старту в маркетингу. Сюди варто неодмінно зазирнути тому, кого цікавить Інтернет-маркетинг з академічної точки зору-наприклад, студенту профільного факультету.

Рекомендуємо до перегляду відео «фактори вибору маркетингового каналу розподілу» .

Канал Іллі Балахніна

Практикуючий маркетолог викладає записи тренінгів і семінарів. Новачкам дивитися буде трохи важкувато, а ось тим, хто вже знайомий з теорією — в самий раз.

Лекції розкривають такі вузькоспеціалізовані теми, як» зворотна воронка маркетингу»,» шість сигм»,» когортний аналіз » і так далі. Працювати з конкретними інструментами на зразок Google AdWords автор не навчить, але розширенню кругозору посприяє.

Рекомендуємо до перегляду відео » шість сигм в маркетингу, продажах і менеджменті» .

Канал Евана Кармайкла

Для тих, хто дружить з англійською, канадський журналіст викладає фільми про відомих бізнесменів та їх маркетингові стратегії, а також інтерв’ю з професіоналами зі сфери бізнесу та просування. Канал сподобається практикуючим маркетологам і тим, кого цікавлять стратегії успіху.

Рекомендуємо до перегляду відео «Social Media Marketing Tips For Entrepreneurs ft. @SKellyCEO» .

Канал Ніла Пателя

Ніл Патель публікує безліч коротких тематичних відеоматеріалів про те, як генерувати трафік. Деякі з них з субтитрами-на той випадок, якщо Користувач не може похвалитися вільною англійською.

Рекомендуємо до перегляду відео «Six BEST Digital Marketing Tools to Grow Your Business Online» .

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia