7 причин, чому корисно їсти полуницю

Полуниця покращує пам’ять, зупиняє розвиток ракових клітин, нормалізує рівень цукру в крові, покращує роботу серця. У цій ягоді безліч антиоксидантів, вона дієтична і не шкодить алергікам.

Не дарма багато шеф-кухарів буквально поклоняються полуниці і додають її в соуси, десерти і навіть несолодкі страви. Крім смаку і аромату, це весняно-літнє ласощі дуже корисно для здоров’я. У цій статті в знайдете 7 доказів того, що полуниця дуже корисна.

Полуниця покращує пам’ять. Так, споживання полуниці може уповільнити старіння мозку і продовжити життя розуму, залишатися в тверезому розумі і твердій пам’яті.

У полуниці безліч антиоксидантів. Полуниця містить дуже багато фенольних сполук-біофлавоноїдів, які мають виражені антиоксидантні властивості. Щоденне вживання полуниці підвищує здатність організму чинити опір впливу вільних радикалів і таким чином, знизити погане самопочуття і уповільнити старіння.

Полуниця зупиняє рак. У полуниці міститься елагова кислота, яка є регулятором клітинного циклу. Найчастіше вона зустрічається в екстрактах фруктів, горіхів і ягід. Ця речовина здатна зупиняти розвиток ракових клітин і зміцнювати імунітет. Саме тому полуниця — дієвий засіб в боротьбі з раком. До слова, Кайлі Міноуг, яка боролася з раком грудей, зізнавалася неодноразово, що полуниця завжди є в її будинку.

До речі, не тільки елагова кислота допомагає впорається з розвитком раку. Властивості полуниці посилюються через високий вміст вітаміну С, який зміцнює імунітет, антоцину і кемферолла. Ці компоненти здатні не тільки на профілактику, але і на ефективну «боротьбу» з раком, сповільнюючи його поширення.

Полуниця-дієтична ягода. Так, полуницю можна їсти навіть діабетикам, оскільки ягода, незважаючи на свою солодкість, має дуже низький глікемічний індекс. У ста грамах полуниці міститься всього 33 калорії. Тому, можна спокійно їсти полуницю і зовсім не думати про відкладення жирів.

Полуниця нормалізує рівень цукру в крові. Полуниця дуже корисна для діабетиків. Крім того, що в ній, як ми вже сказали, — низький рівень цукру, в ягоді також міститься багато фітонутріенітів, що не сприяє різкому підвищенню рівня цукру в крові, а також уповільнює процес абсорбції цукрів.

Полуниця корисна для серця. Це загальновідомий факт. Якщо зелені фрукти і овочі корисні для шлунково-кишкового тракту, то червоні ягоди знижують ризик виникнення і розвитку серцево-судинних захворювань. У полуниці міститься дуже багато магнію і калію, які здатні поліпшити роботу серця.

Полуниця корисна для алергіків. Незважаючи на те, що у багатьох людей є алергія на полуницю, це все лише від того, що хтось в дитинстві з’їв її занадто багато. А насправді, через свого унікального біохімічного складу полуниця пригнічує запальні процеси і певні біохімічні реакції, пов’язані з проявом алергії.

Загрузка ...
PriceMedia