8 порад батькам випускників від професора Стенфордського університету

23 Червня українські учні святкуватимуть випускний. Попереду їх чекає доросле життя. Що сказати випускникам під час напутньої промови? У цій статті ви знайдете 8 порад батькам випускників від декана Стенфордського університету.

18-Річна людина вже в силах брати на себе будь-якої складності відповідальність-від прорахунку квитанцій до самостійного заробітку. Звичайно, батьки часто намагаються зробити все за дитину, забуваючи, що цьому «дитині» далеко не 5 років. Набагато важливіше допомогти не захищаючи від проблем, а виховуючи відповідальність у дітей .

Джулі Літкот-Хеймс, яка раніше працювала деканом в Стенфордському університеті, розповіла, що потрібно вміти в 18 років. Ці поради будуть корисні як випускникам, так і їх батькам. До того ж, якщо ви не знаєте, що сказати батькам випускників, можете запозичити ідеї для мови. Впевнені, Джулі Літкот Хеймс не буде проти.

У 18 років потрібно бути в змозі розмовляти з незнайомими людьми

Незнайомих людей буде багато. Факультет і декани, консультанти, власники квартир, продавці в магазинах, управлінці, співробітники, банківські касири, медичні працівники, водії автобусів, механіки — все, з ким стикаєшся в реальному світі.

Ми навчаємо дітей не розмовляти з незнайомими людьмивместо того, щоб навчати їх більш складним навичкам — наприклад, як відрізнити поганих незнайомців від хороших. Таким чином діти навіть не знають, як звернутися до незнайомих людей — з повагою і дивлячись в очі — за допомогою, керівництвом і всім тим, що їм знадобиться в дорослому світі.

У 18 років потрібно вміти орієнтуватися

Орієнтуватися потрібно вміти скрізь: в кампусі, в місті, куди влітку потрібно їздити на практику, або в місті, де працюєш або вчишся за кордоном.

Ми возимо або супроводжуємо наших дітей всюди, навіть в автобусі, або на велосипеді, або там, куди можна дійти пішки. Таким чином, діти не знають, як дістатися «туди і Звідти», що робити, якщо є кілька способів доїхати або трапляються якісь несподіванки, коли і як заправити машину і як прокласти маршрут.

У 18 років потрібно вміти вчасно робити всі завдання, визначати обсяг роботи і терміни її виконання

Ми нагадуємо дітям, коли робити домашні завдання, іноді допомагаючи їм зробити це, а іноді — роблячи його за них. В результаті діти не знають, як розставити пріоритети завдань, розподіляти робоче навантаження або вкластися в терміни без регулярних нагадувань.

У 18 років потрібно знати, як впоратися з будинком

Ми не просимо дітей допомагати по господарству, тому що список справ в дитинстві (!) Залишає мало часу для чогось, що не відноситься до навчання і домашніх завдань. Таким чином, діти не знають як піклуватися про себе, поважати потреби інших або вносити свій особистий внесок у спільну справу.

18-Літній повинен бути в змозі вирішувати міжособистісні проблеми

Ми намагаємося вирішити всі непорозуміння і позбавити підлітка від образ. Таким чином, діти не знають, як вирішувати конфлікти без нашого втручання.

У 18 років потрібно вміти пережити зліт і падіння

Його чекає багато такого, з чим він не стикався раніше. Курси та робочі навантаження, робота в коледжі, конкуренція, вчителі, що задають незручні питання, начальство та інші речі.

Ми втручаємося, коли справи не йдуть на лад, закінчуємо за них завдання і розмовляємо за дітей з дорослими. Тому вони не знають, що зазвичай все буває по-іншому.

18-Літні повинні мати можливість заробляти і розпоряджатися грошима

Вони не працюють навіть неповний робочий день і отримують від нас гроші, якщо їм потрібно що-небудь купити. Таким чином, у підлітків не розвивається почуття відповідальності за виконання роботи, відповідальності перед начальниками, які за своєю природою їх не люблять, вони не знають, скільки що коштує і як управлятися з грошима.

18-Літній повинен бути в змозі усвідомити ризик

Ми розповіли їм все, що знаємо, і постаралися уникнути всіх підводних каменів. Таким чином у дітей не розвивається усвідомлене розуміння того, що успіх приходить тільки після того, як спробуєш що-небудь зробити, провалишся і спробуєш знову.

Вони не нарощують товсту шкіру (так звану «стійкість»), але ж це приходить тільки після подолання певних ситуацій — коли справи йдуть не так, як хотілося б, а ти з цим справляєшся.

Пам’ятайте: наші діти повинні бути в змозі зробити все це, не телефонуючи нам кожні п’ять хвилин.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia