Amazon почала тестувати електричні фургони доставки Rivian в Лос-Анджелесі

Amazon оголосила про тестування в Лос-Анджелесі електричних фургонів доставки для кур’єрської доставки замовлень, які були розроблені у співпраці з Rivian Automotive. За даними компанії, дальність дії цих електромобілів від одного заряду становить 150 миль (241 км).

Повідомляється, що автомобілі все ще знаходяться в стадії випробувань, і не виключено, що їх конструкція і характеристики будуть змінені до початку серійного виробництва, запланованого компанією Rivian на кінець 2021 року. Очікується, що Rivian також стане одним з перших, хто запустить повністю електричний пікап пізніше цього року.

Amazon оголосила про плани протестувати електричні фургони в 16 різних містах у 2021 році. У свою чергу, Rivian побудувала тестовий парк автомобілів для Amazon у своїй штаб-квартирі в Плімуті, штат Мічиган.

У вересні 2019 року Amazon оголосила, що придбає 100 000 електромобілів доставки від Rivian як частину своєї мети досягти чистого нульового рівня викидів від своєї діяльності на всіх ринках до 2040 року. Amazon заснувала фонд, через який вона інвестує в Rivian в рамках цього зобов’язання.

Незважаючи на те, що Rivian все ще перебуває у приватній власності, компанія може стати серйозним конкурентом Tesla — з 2019 року в неї вкладено близько 8 мільярдів доларів.

Загрузка ...
PriceMedia