Apple створить портал для взаємодії з поліцією

Apple планує запустити окремий портал, на якому поліція зможе запитувати у компанії дані з пристроїв користувачів.

Відповідні дані містяться в листі віце-президента Apple Кейта Адамса сенатору-демократу від штату Род-Айленд Шелдону Уайтхаусу. Топ-менеджер компанії зазначає, що сервіс може запрацювати до кінця 2018 року. Представник корпорації в розмові з агентством відмовився коментувати лист.

У документі йдеться, що в минулому році Apple відповіла на 14 тис запитів від поліції, що стосуються даних користувачів, що зберігаються в хмарному сервісі iCloud. Кожен запит задовольнявся протягом 20 хвилин незалежно від часу доби. Крім того, компанія навчила 1 тис співробітників поліції роботі із запитами про дані компанії.

Раніше Apple подала заявку на отримання патенту «імпорт документів в безпечне сховище». Система дозволить перенести всі документи на захищений хмарний сервіс і використовувати їх в якості офіційної заміни за місцем вимоги. Пристрій матиме чіп NFC-це дозволить захистити дані від хакерських атак і зломів за допомогою довгих хвиль, які використовує Wi-Fi-адаптер. У майбутньому вона дозволить замінити всі існуючі документи.

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia