Apple випустить бюджетну версію розумної колонки HomePod

Apple планує випустити бюджетну версію » розумної » колонки HomePod під брендом Beats. Ціна пристрою буде близько $200.

Якою буде нова колонка

Нова колонка може вийти під брендом Beats. Це компанія, яку Apple купила в 2014 році. Таким чином » яблучна » корпорація і просуне свою » дочку » , і запропонує клієнтам, яким не по кишені HomePod, більш доступний пристрій. А ось голосового помічника Siri нова версія не отримає це залишиться особливістю HomePod.

Мабуть, і сама Apple визнала, що ціни на HomePod » трохи » завищені . Вартість колонки $349. Для порівняння, розумна колонка Amazon Echo другого покоління коштує $ 99, а Google Home того ж класу обійдеться в $129. До того ж, незважаючи на відмінну якість звуку, голосовий помічник Siri досі не » розкрилася » повністю і поступається за можливостями своїм конкурентам.

Аналітики Strategy Analytics підрахували, що в першому кварталі цього року Apple продала всього 600 тисяч HomePod. А ось лідерами ринку залишаються Amazon (близько 4 мільйонів проданих пристроїв) і Google (2,4 мільйона).

Коли і чому чекати

Аналітики вважають, що бюджетна колонка повинна вийти до кінця цього року. Може бути, це станеться на WWDC в червні або презентації нового iPhone у вересні. Численні джерела запевняють, що коштувати пристрій буде близько $200.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia