Apple звинуватили в авіакатастрофі

Сім’ї загиблих у катастрофі за участю літака EgyptAir в 2016 р.Пасажирів подали в суд проти Apple, тому що вважають, що причиною аварії літака став смартфон або планшет. Apple спростовує свою причетність до трагедії, але офіційна причина пожежі не озвучена.

Сліди сильного задимлення і температурного впливу були виявлені в передній частині літака і, зокрема, в кокпіті. Передбачається, що джерелом вогню стали iPhone 6s і iPad mini одного з пілотів, який нібито поклав пристрій (або пристрої) на приладову панель.

Деякі експерти не згодні з такими припущеннями, так як складно уявити пілота, який поклав би що-небудь стороннє на приладову панель (як мінімум, цей предмет опинився б на підлозі при виконанні віражу або зльоті). Крім того, апаратура зафіксувала задимлення в туалеті і під підлогою, також були попередження системи обігріву стекол.

Apple спростовують будь-який зв’язок з трагедією. За словами ряду фахівців, назвати причини катастрофи в даний час не представляється можливим, а юристи, що представляють інтереси сімей загиблих, швидше зацікавлені в тому, щоб заробити.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia