Audi RS3 перетворили в 1200-сильний електричний суперкар

На основі седана Audi RS3 побудували електричний прототип 4eperformance. Для машини розробили новий аеродинамічний обвіс з розширеними колісними арками, а стоковий 2,5-літровий турбодвигун замінили на чотири електромотори від боліда Формули E.

У шоу-каре використовується мотори від гоночної машини ABT Schaeffler FE01, яка брала участь в сезоні чемпіонату 2016-2017 року. Вони встановлені попарно на передній і задній осі. Віддача кожного-299 кінських сил і 320 Нм крутного моменту. Сумарна потужність установки становить 1196 сил.

До 200 кілометрів на годину 4ePerformance здатний розганятися менш ніж за сім секунд — швидше, ніж, наприклад, Ferrari 488 Pista .

Обидві пари електромоторів укомплектовані одношвидкісною трансмісією, але при цьому кожен пов’язаний з колесом через прямозубу шестерню. Таке рішення дозволяє реалізувати векторизацію крутного моменту. Живляться електромотори від Блоку акумуляторів ємністю 64 кіловат-години.

Навесні минулого року компанія Renault оснастила двома електромоторами від боліда компактний хетчбек Zoe. Сумарна віддача силової установки» зарядженого » Zoe e-sport склала 465 кінських сил і 640 Нм крутного моменту. З місця до» сотні » прототип здатний розганятися за 3,2 секунди.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia