Б’юті-тренди в Pinterest можна відстежувати за кольоротипом зовнішності

Pinterest ввів новий алгоритм пошуку. Тепер картинки можна шукати не тільки за ключовими словами, але і за кольоротипом зовнішності. Адже якщо користувач шукає б’юті-продукт для себе, набагато зручніше дивитися приклади зачісок і макіяжу на схожих моделях.

Кольоротипи з’являються при введенні будь-яких слів, пов’язаних з красою.

Цікаво, що Pinterest не просто розділив піни за расами і кольорами шкіри, компанія аналізувала особи, які публікувалися раніше, виділяючи цифровий відтінок кожного фото. В результаті вийшло 16 унікальних відтінків, які звузили до чотирьох груп. З цим дослідженням Pinterest звернувся до компанії Modiface, яка розробила автоматичну систему для визначення тону шкіри на фото.

Компанія витратила кілька місяців на введення алгоритмів, які класифікують картинки і розподіляють їх за заданими кольоротипами. Система все ще не ідеальна, але створювати добірки фото і мудборди вже стало набагато простіше.

Щоб використовувати пошук за кольоротипами, потрібно вибрати країну проживання США в налаштуваннях вашого облікового запису, мова вашого профілю може бути будь-яким. Так ви зможете використовувати нові функції Pinterest і оперативно отримувати оновлення, які недоступні для жителів російськомовних країн.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia