Bosch має намір створити революційний дизельний двигун

Найбільший у світі постачальник комплектуючих до автомобілів, німецька компанія Bosch, заявила, що не планує відмовлятися від дизельних технологій, незважаючи на резонансний скандал з викидами Volkswagen. Вона має намір створити революційний дизельний двигун.

Керівник компанії Волькмар Денер заявив, що Bosch досягла прориву у вирішенні проблеми з викидом оксидів азоту.

» Після нашого прориву, ми впевнені, ніхто в майбутньому не буде сліпо забороняти в’їзд автомобілів на дизельних двигунах в міста» , — заявив він і пообіцяв, що нова розробка компанії значно зменшить викиди. Викиди оксидів азоту складуть 13 міліграмів на кілометр, що майже в десять разів менше гранично допустимої норми в 168 міліграмів на кілометр.

У Bosch також стверджують, що їх «новий дизель» не буде коштувати дорожче.

Втім, експерти налаштовані не так оптимістично. Автомобільний експерт Уве Вагнер зазначив, що про справжній прорив не йде. На його думку, всі необхідні для нової системи компоненти вже є в дизельних авто, просто їх треба дещо оптимізувати процеси.

Нагадаємо дизельні технології і дизельні автомобілі вже кілька років знаходяться в центрі скандалу, пов’язаного з шахрайством концерну Volkswagen з обсягами викиду шкідливих речовин.

Як повідомлялося, Німеччина першою заборонить рух дизельних авто вулицями своїх міст. Зокрема, в Гамбурзі повідомили, що заборона почне діяти з квітня.

У Швеції також скоро дозволять забороняти старі дизельні авто для поліпшення навколишнього середовища і боротьби із забрудненням повітря.

Загрузка ...
PriceMedia