Браузери Chrome і Firefox зазнали серйозної вірусної атаки

Хакери створили шкідливе програмне забезпечення, яке використовують для крадіжки даних банківських карт у користувачів Google Chrome та інших відомих браузерів. Новий вірус під назвою Vega Stealer виявили фахівці з безпеки компанії Proofpoint.

Як стало відомо, Vega Stealer-це модифікована версія вірусу August Stealer, запущеного ще в грудні 2016 року. Шкідливе ПЗ поширюється по електронній пошті, а стати його жертвами можуть користувачі Chrome, Firefox, Skype і Opera. Вірус передає хакерам збережені паролі, документи та інші конфіденційні відомості тих людей, які використовують вищезгадані браузери і програми.

Вірус відправляли в листі від будь-якої великої компанії з вкладенням у вигляді документа «brief.doc » , який являє собою сховище шкідливих макросів, що приводять в дію Vega Stealer. Після того, як небезпечна програма заразила комп’ютер користувача, вона сканує всю систему, краде особисті дані жертви і відправляє їх зловмисникам на віддалені сервера.

За словами фахівців Proofpoint, якщо Vega Stealer буде і далі розвиватися і рспространяться, то це спричинить за собою більш серйозні наслідки. Тому вони порадили користувачам уважно стежити за тим, які листи приходять на їх електронну пошту.

Раніше повідомлялося, що з’явився вірус, який виводить з ладу смартфони на Android . HiddenMiner маскується під додаток для оновлення Google Play і змушує користувачів активувати його в якості адміністратора пристрою. Після надання дозволу HiddenMiner почне видобувати Monero у фоновому режимі.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia