Caviar випустить кнопковий Android-телефон Origin в стилі Vertu за ціною від $1000

Caviar розкрила плани по запуску преміального кнопкового телефону на платформі Android: проект під назвою Origin створить класичну консервативну модель з простим набором функцій, але з ексклюзивним і розкішним дизайном.

Відзначається, що Origin стане духовним спадкоємцем пристроїв Vertu. Ця британська компанія була заснована ще в 1998 році як підрозділ Nokia. Свого часу вона випускала преміальні телефони з корпусами із золота, платини, титанового сплаву тощо. Однак у 2017 році Vertu була визнана банкрутом.

&Quot; ікра не пошкодує золота, дорогоцінних каменів та інших рідкісних матеріалів, щоб зробити Походження частиною образу і високого статусу його володаря. Компанія вже давно фіксує стійкий попит з боку заможної аудиторії на простий і безпечний телефон із захистом даних, при цьому будучи ексклюзивним аксесуаром, — йдеться в заяві Caviar .

Відомо, що додаток Whatsapp буде встановлено на телефон. Опубліковані в пресі знімки дають уявлення про конструкцію пристрою, хоча матеріал корпусу ще не визначений.

Новий продукт повинен з’явитися на ринку в четвертому кварталі цього року. Ціна становитиме від 1000 доларів США і буде визначатися уподобаннями клієнтів.

Загрузка ...
PriceMedia