Частка AMD на ринку x86-сумісних процесорів за рік збільшилася з 15,5% до 21,7%

Джерело стверджує, що процесори AMD в цілому зараз вважаються переважаючими процесори Intel, особливо після того, як на ринку з’явилася серія Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Однак переваги в продуктивності, енергоефективності та інших технічних параметрах недостатньо, щоб зайняти ринок. Це повинно супроводжуватися доступністю. AMD замовляє виробництво кристалів у TSMC в залежності від можливостей контрактного виробника. Крім того, весь асортимент прив’язаний до дуже популярного зараз 7-нанометрового технологічного процесу. В результаті споживачі зіткнулися з дефіцитом продуктів AMD. За словами джерела, це призводить до того, що деякі покупці вибирають продукти Intel через їх більшої доступності.

Джерело підтверджує це міркування даними звіту Mercury Research за четвертий квартал. Звіт показує, що AMD втратила частину ринку в порівнянні з третім кварталом. У сегменті настільних процесорів частка AMD знизилася з 20,1% до 19,3%, а в сегменті мобільних-з 20,1% до 19,1%.

Через зростання середньої ціни продажу виручка AMD зросла на 50% в річному численні. За цей час ринок x86-сумісних процесорів виріс за рік на 20,1%. І хоча AMD фактично поставляє більше продуктів, ніж у попередні роки, компанія не змогла повною мірою скористатися перевагами зростання ринку. Його частка, якщо рахувати всі процесори відразу-настільні, мобільні і серверні, за квартал дещо знизилася, а в річному вираженні зросла з 15,5% до 21,7%.

Загрузка ...
PriceMedia