Чому корисно рано прокидатися

Сон важливий не тільки для гарного самопочуття і відпочинку мозку. Ранній підйом є основою здорової і красивої шкіри, попереджає ранні зморшки. Більш детально про причини прокидатися раніше за всіх читайте в статті.

Ранній підйом, як не крути, дуже важливий, оскільки весь світ влаштований так, що важливі установи або місця, куди б вам хотілося потрапити, працюють з ранку і аж ніяк, не до пізньої ночі. Крім того,» совиний » режим передбачає істотні проблеми зі здоров’ям. Ми підготували три головні причини, чому ранній підйом може стати вашим «супутником» по життю.

Перша причина: не буде «ще п’ять хвилин»

Давайте будемо відверті — хотілося б, щоб ранок у нас починалося зі склянки води, пробіжки і зарядки, медитації і приємної музики. Але на жаль, найчастіше Ранок у нас починається з горезвісної приказки»ще п’ять хвилиночок». Практично всі ми переводимо будильники на п’ять хвилин пізніше, намагаючись «відвоювати» наші законні хвилини сну.

Але поспішаємо розчарувати-така звичка ніякої користі вам не принесе, а тільки засмучення, адже раннього підйому у Вашому житті так і не трапиться, а вам після таких підйомів захочеться спати ще більше.

Що робити? В першу чергу, виробити однакові години відбою і підйому, а перед «боєм» за свій режим гарненько виспатися. Звичка рано вставати сама прийде у ваше життя, варто вам лише систематизувати відбій.

Причина друга: ранній відбій — основа краси

Сон важливий не тільки для самопочуття. Більш ранній підйом є основою молодої і здорової шкіри і позбавляє від передчасних зморшок. Ще визнана красуня Софі Лорен відкрила свій секрет-вона лягає спати не пізніше дев’ятої вечора і таким чином, дає своєму мозку як слід відпочити.

Крім того, у тих, хто рано встає, набагато довше триває глибока фаза сну, яка надзвичайно важлива для здоров’я, оскільки саме в ній наш мозок відновлюється, разом з пам’яттю і зором.

Причина третя: разом з раннім підйомом з’являться і корисні звички

І знову звернемося до чесності — багато хто з нас хотіли б бігати вранці, робити зарядку і присвятити час здоровому харчуванню. Все це прекрасно, але найчастіше через пізнього підйому у нас не залишається для цього часу. А ось якщо два тижні «постраждати», піднімаючись з ліжка не пізніше 6-7 годин ранку, можна встигнути багато чого.

ДО РЕЧІ, ранній підйом підстьобує наш організм правильно харчуватися-встаючи рано, ви почнете снідати, що вже саме по собі — корисна звичка, робити всі справи відразу і таким чином, залишаючи собі час «на себе». З раннім підйомом в наше життя приходять і корисні звички, оскільки витрачати ранковий час на некорисні речі не хочеться.

Крім того, разом зі стабілізацією сну приходить і стабілізація харчування, що добре впливає на обмін речовин, тому не виключено, що ви зможете скинути зайву вагу, навіть не дотримуючись ніяких дієт. До того ж, в той час, в якому у вас до цього був Нічний перекус, ви вже будете спати.

Однак, навіть вранці багато хто з нас витрачають час на шкідливі звички. Ми розповідали, які саме «шкідливості» заважають проводити нам Ранок з користю для себе.

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia