Чому небезпечно засмагати в солярії

Медики закликають відмовитися від відвідування солярію, оскільки така засмага підвищує ризик розвитку онкологічних захворювань. Крім того, штучний загар прискорює старіння шкіри і пересушує її, викликає появу зморшок і вікових плям.

Міністерство охорони здоров’я України застерігає людей утриматися від відвідувань соляріїв, так як будь-який тип засмаги небезпечний для шкіри і може викликати рак. Навіть якщо людина відвідує солярій не так часто, завжди існує шанс отримати опік шкіри і підвищити ймовірність небезпечних захворювань, йдеться на сайті МОЗ.

Солярій викликає рак шкіри, катаракту і рак очей . Вчені встановили, що відвідування солярію підвищує ризик розвитку одного з найбільш небезпечного раку — меланоми.

У людей, у віці до 30 років , які часто відвідували солярії, в 6 разів вище ризик розвитку меланоми, ніж ті, які не засмагали.
Чим більше людина відвідує солярії, тим більший ризик розвитку раку.

Вчені доводять: немає суттєвої різниці між старим і новим обладнанням для солярію. Штучний загар прискорює старіння шкіри і пересушує її, викликає появу зморшок і вікових плям.

В соляріях в деяких штатах США, а також в Австрії, Бельгії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ісландії, Італії, Норвегії, Португалії, Іспанії та Великобританії діють закони, за якими неповнолітнім забороняють користуватися соляріями.

Штучний загар небезпечний способом вироблення вітаміну D. Кращий спосіб-це прогулянки під сонцем. Джерелом вітаміну є риба, молочні продукти, яєчні жовтки.

«Базовий загар» не захищає шкіру від опіків в результаті надмірного перебування на сонці. Люди, які користуються соляріями, частіше отримують опіки, ніж ті, хто загоряє на сонці.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia