Чому пари нерідко розлучаються після народження дитини

Народження дитини повністю змінює сімейне життя подружжя. Він може як зробити їх абсолютно щасливими, так і стати причиною розлучення. До цього призводять найчастіше такі фактори: відсутність сексу, турботи про партнера, взаємодопомоги, різні погляди на виховання.

Ви не дбаєте про свого партнера. Якщо ви занурюєтеся в інший світ, де не приділяєте один одному тепло і турботу, це вплине не кращим чином на відносини між подружньою парою. Всім хочеться турботи, щоб «хтось приготував чай, зробив масаж, залишив вранці сніданок на столі» . У вас більше немає сексу . Хронічний недосип, втома, розтяжки, шви після кесаревого розтину або епізіотомії, нестійкий гормональний фон, дитяче ліжечко у вашій кімнаті. Цього достатньо, щоб повісити на двері особистого життя табличку: » Не турбувати!» .

Ви не допомагаєте один одному. Наприклад, якщо жінка проводить час з малюком 24 години на добу і 7 днів на тиждень, а чоловік приходить з роботи і бачиться з сім’єю не більше години. Іноді буває, що і зовсім не бачить дитину: йшов — спить, прийшов — знову спить.

Ви лягаєте спати в різний час. День одного з партнерів може бути весь присвячений дитині, а для домашніх і особистих справ час залишається тільки пізно вночі. Тому, коли один вже лягає спати, інший може завершувати інші справи, які не встиг закінчити протягом дня.

У вас різні погляди на виховання дітей. Поки ви просто були парою, могли любити одні й ті ж фільми, без сварок вибирали місце для відпустки, легко відпускали один одного на посиденьки з друзями. Здавалося, що Ви створені один для одного і однаково йдете по життю. Але це може стати катастрофою, якщо ви почали розходитися в поглядах по догляду та вихованню дитини.

Дивіться відео про те, як вийти з кризи при народженні дитини:

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia