Електрокроссовер Audi оснастять віртуальними дзеркалами

Електричний кросовер Audi e-tron оснастять «віртуальними» бічними дзеркалами. Зображення буде виводитися на OLED-дисплеї. Завдяки невеликим розмірам вони знижують лобовий опір і зменшують шум при русі автомобіля.

Зображення з камер буде виводитися на OLED-дисплеї, розташовані між дверима і передньою панеллю. Всього передбачено три режими відображення інформації: шосе, поворот і парковка. Їх можна перемикати за допомогою інтерфейсу MMI.

Ще однією особливістю Audi e-tron стане Адаптивна пневмопідвіска: на швидкості понад 120 кілометрів на годину вона буде опускати кузов на 26 міліметрів. Також кросовер отримає повністю закрите плоске днище і активний повітрозабірник з двома рухомими заслінками. Вони перенаправляють повітряні потоки для охолодження компонентів електричної силової установки або гальм.

З урахуванням поліпшення аеродинамічних характеристик зроблені також 19-дюймові колісні диски і покришки моделі. Завдяки цьому коефіцієнт аеродинамічного опору складає всього 0,28, а запас ходу в циклі WLTP — 400 кілометрів.

Детальної інформації про кросовер як і раніше немає. Відомо лише, що він отримає блок літій-іонних акумуляторів ємністю 95 кіловат-годин і зможе заряджатися на 150-кіловатних зарядних станція.

Серійний електрокроссовер покажуть у Брюсселі влітку. Коштувати новинка буде мінімум 80 тисяч євро (на дві тисячі дешевше дизель-електричного гібрида Q7 e-tron). Для порівняння, Tesla Model X P100D обійдеться в 132 тисячі євро.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia