Електромобіль Apple Car вийде не раніше 2025 року, а то і набагато пізніше

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо з TF Securities прокоментував нову хвилю чуток про те, що Apple розробляє власний самохідний електромобіль. Повідомлення з джерел про роботу Apple над проектом "Титан" неодноразово з’являлися в Інтернеті, але компанія так і не підтвердила їх достовірність.

В аналітичній записці для інвесторів, яка була прочитана ресурсом PriceUa, Мінг-Чи Куо застеріг інвесторів від поспіху з покупкою акцій компаній, нібито пов’язаних з автомобільною діяльністю Apple. Купівля акцій споріднених компаній є " імпульсивною реакцією, яка може не тривати ", вважає Куо. На його думку, є як мінімум три причини, за якими інвестори не повинні поспішати з цим.

На думку аналітика, слід враховувати, що досі неясно, коли електромобіль каліфорнійської компанії Купертіно побачить світ. Також невідомо, які специфікації він матиме і чи буде він конкурентоспроможним на ринку електричних і безводних автомобілів.

Хоча попередній звіт TF Securities передбачив випуск електромобіля Apple Car між 2023 і 2025 роками, останні дослідження компанії говорять про те, що до цих пір немає ясності з графіком розвитку Apple Car. Якщо Apple почне свою роботу в 2020 році і все піде гладко, то потенційний запуск автомобіля без водія може відбутися в період між 2025 і 2027 роками, за підрахунками TF Securities.

&Quot;через зміни на ринку електромобілів і автомобілів без водія, а також високих стандартів якості Apple, ми не здивуємося, якщо графік запуску Apple Car буде перенесений на 2028 рік або пізнішу дату*",-додав Куо.

TF цінні папери сказав у дослідженні зазначає, що звіти, які з’явилися про специфікації Apple Car і постачальників є " просто ринкові спекуляції ", так що ще занадто рано говорити остаточні специфікації нового продукту задовго до його запланованого виходу.

Загрузка ...
PriceMedia