Facebook Facebook платитиме користувачам за знайдені уразливості

Facebook запустив програму Data Abuse Bounty, в рамках якої обіцяє фінансову винагороду тим, хто зможе знайти «слабкі» місця в платформі. Верхньої межі В суми винагороди немає. Так компанія продовжить боротьбу з витоком персональних даних користувачів.

Ця програма винагороджувати людей, які мають докази випадків, коли платформа Facebook збирає і передає або продає персональну інформацію користувачів третім особам.

Верхньої межі В суми винагороди немає, але до сих пір найбільшою виплатою за визначення такого порушення була сума в розмірі $ 40 000.

У січні 2017 Російський хакер Андрій Леонов отримав рекордний гонорар від Facebook. Йому вдалося виявити, що платформа використовує вразливу версію бібліотеки програм ImageMagick, за допомогою якої можна редагувати і масштабувати зображення. Використовуючи «слабке місце», зловмисник міг отримати доступ до даних користувача.

Нагадаємо 10-11 квітня засновник і гендиректор компанії Facebook Марк Цукерберг дав свідчення в Сенаті і Палаті Представників Конгресу США у справі про передачу Cambridge Analytica даних мільйонів користувачів соцмережі.

Загрузка ...
PriceMedia