Facebook Facebook випустить криптовалюту і запустить блокчейн-платформу

Facebook створює власну криптовалюту — віртуальний токен, який дозволить мільярдам користувачів по всьому світу здійснювати електронні платежі. Facebook не збирається проводити ICO і пропонує користувачам купити криптовалюту за фіксованою ціною.

Компанія зайнялася вивченням блокчейна майже рік тому з ініціативи Морган Беллер (Morgan Beller) з команди з корпоративного розвитку.

Напрямок блокчейна і криптовалют буде розвивати віце-президент Facebook Девід Маркус (David Marcus), який відповідав за додаток Messenger. Раніше він інвестував в криптовалюта, а в грудні 2017 року приєднався до Ради директорів кріптобіржі Coinbase. Йому буде допомагати команда з 12 чоловік , серед яких віце-президент з розробки і віце-президент з продукту з Instagram. Нову посаду Маркус підтвердив на своїй сторінці в Facebook.

Розробка власної блокчейн-платформи може зайняти не один рік і зажадати покупки спеціалізованих компаній. Також Facebook не збирається проводити ICO і пропонує користувачам купити криптовалюту за фіксованою ціною. Раніше компанія вже експериментувала з віртуальною валютою. У 2009 році вийшли Facebook Credits , які можна було використовувати для покупки віртуальних товарів в іграх, наприклад, «життя фермера». Але ідея не особливо користувалася популярністю і через два роки проект закрили.

Під час інтерв’ю на конференції в лютому Маркус сказав , Що Facebook не планує найближчим часом інтегрувати криптовалюти в свої додатки.

» Платежі з використанням криптовалют зараз дуже дорогі і повільні, тому спільнотам, що використовують різні блокчейн-ланцюга і різні активи, необхідно виправити всі проблеми, а потім, [коли система нормалізується], можливо, ми що-небудь зробимо» .

Нагадаємо, що в січні Facebook оновив рекламну політику і заборонив рекламу ICO, криптовалют і бінарних опціонів. На думку компанії, ці продукти та послуги можуть обманювати користувачів.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia