Facebook Facebook впроваджуватиме блокчейн

Глава месенджера Facebook Девід Маркус буде працювати над блокчейн-рішеннями для соцмережі. Він збирає невелику групу, яка займеться пошуком найкращого методу впровадження блокчейна в Facebook.

Віце-президент з розробки месенджера Facebook Девід Маркус заявив, що залишає свій нинішній пост. Надалі він планує зайнятися створенням і застосуванням блокчейн-рішень всередині компанії.

Про відхід з посади, а також про свої нові плани він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Маркус поки не уточнив, над яким конкретно блокчейн-рішенням збирається працювати. Однак у команди Facebook є багато напрямків для розробок, тому як технологію зараз впроваджують в різних областях.

Девід Маркус-екс-президент PayPal. Він почав працювати в Facebook 4 роки тому. Крім цього, Маркус перебуває в раді директорів Американської кріптовалютной платформи Coinbase.

Варто відзначити, що на початку поточного року Марк Цукерберг, виконавчий директор Facebook, заявив про свій інтерес до криптовалюта і технології шифрування. Можливо, саме ці інновації в майбутньому вдасться інтегрувати в найбільшу в світі соцмережу.

Раніше ми повідомляли про те, як Facebook використовує фото користувачів Instagram . Instagram Facebook F8-це дослідження, представлене на конференції розробників F8, компанія повідомила, що мільярди фотографій, завантажених користувачами в Instagram, використовувались для навчання AI-моделей розпізнавання зображень.

Загрузка ...
PriceMedia