Гавайські острови можуть зникнути в найближчі дні

Гавайські острови розташовуються в т. Зв. Вогняному кільці-зоні, в якій іноді трапляється сильна сейсмічна активність. У разі потужного виверження вулкана, яке очікується в найближчі дні, їх зовнішній вигляд може сильно змінитися.

{0}

КДПВ

І хоча мені дуже хотілося позмагатися з іменитими майстрами жовтих заголовків, які вистрибують на тебе з усіх боків, варто тобі тільки відключити adblock, ми ще не знаємо точно, який буде результат подій, проте деякі з них, будучи цілком реальними, дійсно вражають тим, як мало влади у людини над природою.

Гавайські острови розташовуються в т. Зв. Вогняному кільці — зоні, в якій іноді трапляється сильна сейсмічна активність. Більшу частину часу це не доставляє незручностей людям і десятки тисяч американців щорічно відправляються на цей курорт, щоб відпочивати. Але на цьому тижні почалося виверження вулкана Kilauea (не намагайтеся придумати, як це прочитати), причому досить потужне, виверглася лава утворює стіни висотою до 4 поверхів.

«Вулкан гримить, як постійно Злітаючий літак Boeing 747, цей рев іноді заглушають потужні вибухи, коли сто фунтові шматки магми злітають вгору на сотні футів». — Розповідає місцевий житель.

Президент Сполучених Штатів виступив із заявою, в якій попередив про можливу національну небезпеку. Але природа пішла далі-інші острови почали покриватися мережею тріщин, з яких вивергається магма. У зв’язку з цим вже була віддана команда про можливий швидкий початок повної евакуації одного з великих Гавайських островів — Halekamahina.

В даний час вже більше тисячі людей евакуйовано, кілька десятків будинків потрапили під «міцні потоки». Зростаюча кількість тріщин, що вивергають магму, на безлічі островів і виверження вулкана може створити умови для ще більш серйозного виверження, яке може сильно змінити вигляд знаменитого курорту.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia