Гігієна в салоні краси: на що звернути увагу

Вибираючи салон краси, зверніть увагу, чи дотримуються майстри базових правил гігієни, дезінфікують чи інструменти. Придивіться до таким моментам, як гігієна рук, стерилізація і дезінфекція інструментів, очищення меблів, вентиляція, утилізація відходів.

Гігієна рук. Протягом робочого дня у майстра багато .Тому дуже важливо, щоб він мив руки і використовував рукавички, а також користувався антисептиками. Також фахівець повинен мати одноразові рушники для рук. Супрун зазначила, що ці правила стосуються також і клієнта.

Стерилізація та дезінфекція інструментів і очищення меблів. Сучасні інструменти не так легко очистити, тому найкраще використовувати метод пари. У деяких салонах є Сухожарова шафа, правда, і він не може гарантувати безпеку приладів. Міністр також пояснила, що ви можете попросити показати відповідний сертифікат, щоб перевірити, чи відповідає медичним вимогам обладнання для дезінфекції та стерилізації.

Вентиляція. Незважаючи на те, що в салоні за один день буває багато людей, то дуже важливим є очищення повітря, щоб зменшити кількість інфекцій. Вікна, а також Вентиляційні системи можуть забезпечити хороший рівень вентиляції.

Сортування та утилізація відходів. У кожного організму є своя мікрофлора, яка може викликати у інших людей різні захворювання. Тому і відходи повинні утилізувати так, щоб не виникав ризик поширення інфекцій.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia