Google підкаже, де одягаються ваші колеги

Google створив новий додаток, який за лічені секунди може знайти, де була куплена та чи інша річ і якого вона бренду. Для цього потрібно лише навести на об’єкт камеру смартфона. Купити таку ж річ можна через Google Shopping.

Додаток працює в режимі реального часу, використовуючи технологію розпізнавання образів. Це означає, що користувач може придбати пару черевиків протягом декількох секунд, побачивши їх на ногах свого колеги. Крім цього, є можливість переглянути відгуки про предмет перед покупкою, а також інші товари в подібному стилі.

За даними творців сервісу, користувачі зможуть шукати не тільки одяг, але і предмети декору, постільну білизну та інші аксесуари для дому. Це не перший додаток для порівняння предметів, але версія Google є першою, яка буде вбудована безпосередньо в камеру, а це означає, що можна шукати предмети, просто наводячи на них свою камеру. Поки що додаток Google Lens доступний тільки на телефонах Android і Google Assistant.

Додамо, що в Google визнали безконтактний проїзд у Києві одним з найбільш вдалих проектів. Прогресивний характер української розробки відзначили, коли представник платіжного сервісу Google Pay розповідав про системи прийому безконтактних платежів в громадському транспорті в різних великих містах. Крім Києва, на слайді також фігурували Лондон, Чикаго, Сідней і Портленд.

Загрузка ...
PriceMedia