Google Україна оцифрувала 3 тис.Об’єктів Києва

Піднятися на щит «Батьківщини-матері» і пройтися по Подільському мосту тепер можна віртуально — Google Україна оцифрувала Київ. Спеціально для проекту були створені 3D-тури по цікавих і малодоступних місцях Києва.

У столиці Google Україна оцифрувала понад 3 тис.Об’єктів. Тепер їх легко можна знайти на карті. Крім об’єктів комунальної власності-шкіл, лікарень, спортивних майданчиків — там же можна побачити сотні туристичних місць. І тепер кожен бажаючий зможе безкоштовно побувати у віртуальному турі на щиті монумента «Батьківщина-Мати» і прогулятися по будинку з химерами .

«Ми хочемо показати, як за допомогою сучасних Інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого міста, а також як за допомогою інструментів VR можна по-новому відкрити для себе рідне місто. Робота з оцифровування в Києві триватиме ще до кінця року», — пояснили в Google Україна.

В рамках кампанії «Цифрове перетворення Києва» створено кілька спеціальних сайтів, які будуть цікаві як киянам, так і гостям міста.

Сайт «Подорожуй по Київській області» ( discover-kyiv.com.ua ) став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України. За допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі бажаючі зможуть знайти на сайті відомості про найцікавіші для відвідування об’єкти в Києві та області. На сайті можна знайти багато корисної інформації, включаючи готові варіанти туристичних маршрутів по Києву з аудіогідами, відеопрогулки по місту в режимі 360 градусів і багато іншого.

Спеціально для проекту були створені 3D-тури по цікавих і малодоступних місцях Києва. Ви зможете спробувати себе в ролі діггера і здійснити віртуальну прогулянку по Микільській дренажно-штольневой системі; походити по ще споруджуваному Подільському мостовому переходу; піднятися по сходах будинку з химерами і розглянути вишуканий інтер’єр цього шедевра архітектури. Крім того, завдяки технологіям тепер можна за допомогою 3D-панорами опинитися на щиті монумента «Батьківщина-мати» або на оглядовому майданчику і помилуватися краєвидами Києва.

Крім того, в рамках проекту створена онлайн-платформа Kyiv Maps для заходів, які проходять в Києві. Kyiv Maps — це єдина точка входу для семи агрегаторів відповідних міських департаментів (освіта, культура, спорт, медицина і т.Д.), Які збирають і актуалізують дані про всі установи, місця і майданчики, послуги, новини та заходи в цих локаціях.

Загрузка ...
PriceMedia