Huawei обіцяє дуже страшну технологію в новому смартфоні Honor

У червні Huawei випустить смартфон Honor з» дуже страшною технологією», яка повинна істотно прискорити роботу пристроїв. Першим гаджетом з впровадженою новою технологією, швидше за все, стане спадкоємець смартфона Honor Magic .

Здавалося б, Huawei вже представила флагманські смартфони нового сезону, і в найближчі півроку нічого цікавого ми не побачимо. Але несподівано для всіх глава споживчого бізнесу Річард Ю заявив, що в червні вони представлять апарат Honor з «дуже страшною технологією» . Конкуренти вже починають боятися (але це не точно).

Що відомо?

З коментарів представників Huawei стає зрозуміло, що революційна технологія повинна істотно прискорити роботу пристроїв. Всі останні флагмани компанії будуть підтримувати її після оновлення ПЗ. Можливо, пощастить і більш простим моделям. У порівнянні з іншими смартфонами апарати будуть «літати». Як мінімум, так стверджує Річард Ю.

Що стосується першого гаджета з новою технологією, швидше за все, ним стане спадкоємець «чарівного» смартфона Honor Magic . Залишилося тільки дочекатися презентації.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia