IBM випустить екологічну криптовалюту

Представники IT-гіганта IBM анонсували партнерство з Фінтех-стартапом Veridium Labs з метою створення криптовалюти на блокчейн-платформі Stellar. В рамках цієї співпраці буде спрощено управління так званими вуглецевими кредитами.

Поняття вуглецевих кредитів не нове-компанії, які забруднюють навколишнє середовище понад допустиму норму, змушені купувати додаткові квоти на викид вуглецю. Кошти від продажу теоретично повинні йти на відновлення природних ресурсів. Однак проконтролювати виконання цієї вимоги буває складно. З запуском проекту IBM, підприємства зможуть компенсувати збиток, який їх робота могла заподіяти навколишньому середовищу, а вся інформація про цю компенсацію буде записана в блокчейн.

«Багато років ми намагаємося знизити негативний вплив на навколишнє середовище, але до цього нам не вдавалося прийняти ефективне рішення через низку труднощів. Наші віртуальні екологічні активи повинні надати допомогу інвесторам і компаніям в покупці і використанні вуглецевих кредитів, щоб знизити вплив на навколишнє середовище від їх діяльності», — говорить Тодд Лімонс, генеральний директор Veridium Labs.

Кошти від продажу нової криптовалюти передадуть на відновлення тропічного лісу, розташованого на індонезійському острові Борнео.

Загрузка ...
PriceMedia