iPhone Xs Max популярніший за iPhone Xs, а попит на Apple Watch Series 4 перевищив очікування

Аналітик Мін-Чі Куо опублікував перші дані про попередні замовлення нового покоління iPhone і» розумних » годин Apple за перші вихідні.

Що розповіли?

За даними експерта, попит на iPhone Xs виявився нижче початкового прогнозу. Можливо, виною тому відсутність глобальних змін в порівнянні з iPhone X , який немає сенсу міняти на нову модель. Плюс торішній флагман можна знайти в продажу за більш доступною ціною. Мін-Чі Куо вважає, що в 2018 році частка iPhone Xs в продажах нової лінійки складе 10-15% замість очікуваних 15-20%.

На старший iPhone Xs Max доведеться 25-30% продажів, як і розраховував аналітик. Апарат користується великою популярністю в Китаї завдяки великому екрану, підтримці двох SIM-карт і версії в золотому кольорі. Середній час поставки Max-версії становить 1-2 тижні. Це в два рази менше, ніж на старті продажів iPhone X в 2017 році, коли смартфон був у дефіциті через брак комплектуючих.

Як ви вже здогадалися, хітом продажів стане більш доступний iPhone Xr. Незважаючи на більш пізній реліз в жовтні , серед трьох смартфонів частка кольорової моделі складе максимальні 55-60 відсотків у другому півріччі. Скільки це в штуках-поки не повідомляється.

У США ціна iPhone Xr починається з $750, що на $250 дешевше базової версії iPhone Xs.

А що з Apple Watch Series 4?

&Nbsp;

Моделі зі збільшеним екраном і функцією зняття електрокардіограми виявилися навіть популярнішими, ніж спочатку розраховував аналітик. Цього року продажі смарт-годин компанії досягнуть 18 мільйонів, і на Apple Watch Series 4 доведеться 50-55% замовлень. Для порівняння, у другому кварталі частка Series 3 склала трохи більше 10% .

Попит на нове покоління годин буде ще вище, коли всі ЕКГ-датчики активують в більшості країн. Нагадаємо, що деталізований моніторинг серцевого ритму з’явиться «пізніше цього року» і тільки для користувачів з США.

У будь-якому випадку, це не Заміна спеціалізованим медичним приладам. На презентації 12 вересня представники компанії заявили, що годинник схвалений американським регулятором FDA. Але Apple Watch Series 4 пройшли спрощену процедуру перевірки і можуть використовуватися тільки як додатковий інструмент. Крім того, функція ЕКГ не призначена для людей молодше 22 років.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia