Кішки вміють лікувати людей-пояснення вчених

Британські лікарі-терапевти отримали факти підтвердження того, що кішки здатні допомагати людям, у яких є серцеві або психічні розлади, пошкодження мозку та інше. Цей спосіб лікування називається фелінотерапія.

Медики працювали в спеціалізованих клініках для дітей з розумовою відсталістю, де застосовували фелінотерапію — лікування кошками.Терапию з кішкою приписують людям, які страждають депресією і шизофренією. Фелінотерапія також серйозно допомагає людям, що страждають психічними захворюваннями, серцевими розладами, пошкодженнями мозку, і навіть сприяє повному зціленню людей, залежних від алкоголю і наркотиків.

Що цікаво, для лікування підійде будь-яка кішка, важливо, щоб ніжна і товариська. До слова, фелінотерапія-одна з найбільш розвинених галузей пет-терапії.

Вчені з Інституту спілкування тварин в Північній Кароліні додають, що також для людей корисно навіть котяче муркотіння — завдяки звуковому діапазону (від 27 до 44 герц) воно зміцнює кістки.

Вчені з Берлінського Інституту геронтології під час досліджень з’ясували, що наявність кота в будинку позитивно впливає на тривалість життя людини — власники цих тварин переважно живуть на 10 років довше, ніж ті, у кого їх немає.

Фелінологи стверджують-кішки здатні стабілізувати артеріальний тиск і можуть лікувати атеросклероз, остеохондроз, аритмії і хронічний бронхіт.

Зазвичай кішки знають, де у людини хворе місце, але якщо вони лягають не там, де треба — варто їх до цього привчити. При бронхіті кішка повинна лежати на грудях, при артриті — на запаленому суглобі, а при атеросклерозі або мігрені — біля голови.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia