Китай запустив спростовувач онлайн-чуток

Китай запустив платформу, за допомогою якої можна поскаржитися на онлайн-чутки. Платформа буде також поширювати «правдиві» новини, взяті з державних ЗМІ, контрольованих Компартією Китаю.

Платформа отримала назву Piyao, що в перекладі означає «спростування пліток». За допомогою технологій штучного інтелекту вона ідентифікує повідомлення як помилкові. У нового сервісу є мобільний додаток, акаунти в соціальних мережах і месенджерах, в тому числі в популярних в Китаї Weibo і WeChat.

«Чутки порушують права особистості, чутки створюють паніку в суспільстві, чутки викликають коливання на фондових ринках, чутки впливають на нормальну діяльність бізнесу» , — вказується у відеоролику, присвяченому запуску Piyao.

Сервіс був запущений Центральною комісією з питань кіберпростору Китаю спільно з Держагентством «Сіньхуа». Він об’єднав близько 40 схожих платформ. Принцип роботи нагадує механізм, за допомогою якого Facebook бореться з фейковими новинами.

Нагадаємо, рік тому адміністрація кіберпростору Китаю ввела правила, що регулюють правомочність публікації тієї чи іншої інформації в мережі, обмеживши інтернет-активність тих користувачів, які не надають ідентифікаційну інформацію.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia