Lenovo випустила лінійку пристроїв для розумного будинку

Lenovo зайнялася розробкою домашніх смарт-пристроїв. Нова лінійка Smart Home Essentials, яку показали в рамках виставки IFA 2018, складається з «розумної» розетки, керованої по мережі лампочки і IP-камери.

Що в них особливого?

Компанія вирішила обійтися без центрального хаба-всі пристрої підключаються до домашньої мережі Wi-Fi. Для управління використовується мобільний додаток Lenovo Link або фірмовий смарт-дисплей . А для простих дій на зразок виключення світла досить дати команду голосовому помічнику Google Assistant або Amazon Alexa. Нарешті, заявлена інтеграція з платформою Apple HomeKit.

&Nbsp;

Lenovo Smart Bulb-це лампочка потужністю 9 Вт з регулюванням яскравості і колірною температурою (від 2700K до 6500K). Є функції таймера і розкладу роботи, крім індивідуальної настройки підтримується об’єднання лампочок в групи.

&Nbsp;

Компактна Lenovo Smart Plug не блокуватиме інші розетки і забезпечує додатковий рівень захисту від перевантажень в мережі. Судячи з усього, вести статистику споживання електроенергії ця модель не вміє.

&Nbsp;

Lenovo Smart Camera вміє записувати Full HD-відео на частоті 30 кадрів в секунду, яке може зберігатися як «хмарі» , так і на карті пам’яті microSD. Є нічний режим зйомки, а також мікрофон з динаміком для двостороннього зв’язку. Завдяки поворотному механізму забезпечується огляд на 355 градусів по горизонталі і 120 градусів по вертикалі.

Коли і скільки?

&Nbsp;

На американському ринку смарт-лампочка і» розумна » розетка Lenovo надійдуть у продаж в листопаді за ціною $30. IP-камера вартістю $100 з’явиться тільки на початку 2019 року. Новинки планують випустити в Європі, але точні терміни поки невідомі.

Серед конкурентів камери Lenovo — Yi Dome 360° 1080p ( від $60 ) і схожа модель Xiaomi ( від $40 на AliExpress). В екосистемі Mi також є більш доступні розетки за $12 і лампочки Yeelight дешевше $17 .

Що цікаво, в Китаї у Lenovo є окремий бренд» розумних » пристроїв для дому Lecoo , але поки дві лінійки не перетинаються.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia