Lenovo Z5 буде працювати навіть повністю розрядженим

Lenovo Z5 претендує на звання самого автономного смартфона. Навіть якщо смартфон покаже 0% заряду, він не вимкнеться ще протягом 30-60 хвилин. Таку можливість дають літій-іонні батареї, які ніколи не розряджаються до кінця.

Напередодні презентації нового флагмана Lenovo Z5 віце-президент компанії Чанг Ченг (Chang Cheng) продовжує інтригувати новими подробицями про роботу пристрою.

0% Заряду

Схоже, флагман претендує на звання самого автономного смартфона. Спочатку нам розповіли, що він зможе пропрацювати від одного заряду акумулятора 45 днів в режимі очікування . А тепер Ченг заявляє, що Z5 буде працювати навіть при повністю розрядженої батарей.

Навіть якщо смартфон покаже 0% заряду, він не вимкнеться, як це зазвичай і відбувається. Ви зможете розмовляти ще 30 60 хвилин.

&Nbsp;

А це можливо?

У Lenovo не пояснили, яка суперсила дасть флагману таку автономність, але, швидше за все, справа в літій-іонних батареях, які ніколи не розряджаються до кінця. В іншому випадку вони не змогли б заряджатися.

Мабуть, при розрядженому акумуляторі пристрій перейде в режим екстреної економії енергії. Крім того, буде оптимізована робота програмного забезпечення, що допоможе заощадити витрату енергії. Можливо, економити заряд дозволить і процесор Snapdragon 845.

Що ще

Очікується, що новинка отримає екран, що займає 95% передньої панелі , до 4 ТБ вбудованого сховища і просунуту подвійну камеру з функціями штучного інтелекту.

Презентація запланована на 14 червня.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia