Lexus запатентував флагманський кросовер LQ

Lexus зареєстрував торгову марку LQ. Позначення буде використовуватися для флагманського кросовера-товарної версії концепт-кара LF-1 Limitless . Можливо, Lexus змінить порядок найменування моделей і буде використовувати букву Q виключно для кросоверів.

Буква » L » в лінійці Lexus, як правило, використовується для позначення топових моделей: купе LC, флагманського седана LS і позашляховика LX. При цьому » Q » зараз застосовується як для седанів і купе, так і для кросоверів — у вигляді літерного поєднання QX.

Одне з припущень-Lexus може знову змінити порядок найменування моделей і використовувати букву «Q» виключно для кросоверів.

Концептуальний позашляховик LF-1 Limitless дебютував у січні на автосалоні в Детройті. Прототип продемонстрував нову мову дизайну марки — » розплавлена катана » — і нові технології. Зокрема, позашляховик отримав автопілот і чотиривимірну навігаційну систему.

При цьому виробник не повідомив ніякої інформації про силову установку концепт-кара. Передбачається, що конструкція LF-1 Limitless дозволяє укомплектувати таку машину водневим, гібридним, бензиновим або повністю електричним агрегатом.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia