Львів’яни будуть шити Чохли для Mercedes

Львівська компанія «Бадер Україна» розпочинає співпрацю з компанією Mercedes-Benz. Виробництво планується розпочати з 2019 року. Бадер Україна щодня шитиме 200 комплектів салонів до Mercedes-Maybach та Mercedes-Benz S-classe

Про це повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матіс.

Для цього компанія в квітні 2018 підписала контракт з Mercedes на пошиття шкіряних чохлів для таких моделей як Mercedes-Maybach і Mercedes-Benz S-classe, які будуть у продажу на світових ринках в січні 2020 року.

Виробництво планується розпочати з 2019 року. Бадер Україна щодня буде шити 200 комплектів салонів до цих автомобілів.

На підприємстві вже працює понад 3,8 тис.Співробітників у двох підрозділах у м. Городок та С. Кожичі, поблизу Львова. До кінця 2018 року Україна має намір працевлаштувати 500 працівників. А в 2019 році компанія планує збільшити кількість робочих місць до 5,5 тис.

Бадер Україна зареєстрована в містечку в 2006 році, є філією Bader GmbH — одного з найбільших світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегмента. Основний вид діяльності Бадер Україна-Виробництво шкіри і шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів, пошиття шкіряних сидінь для Audi і BMW. Бадер Україна в 2016 році отримала 532,7 млн грн чистого доходу (на 60,7% більше, ніж роком раніше), і 21 млн грн чистого прибутку проти 6,6 млн грн збитку роком раніше.

26 Жовтня 2017 року компанія Бадер-Аунде Україна ввела в експлуатацію завод з пошиття чохлів для автомобільних сидінь за 146 млн грн в селі Кожичі Яворівського району у Львівській області.

Загрузка ...
PriceMedia