Маск створить сайт Pravda для боротьби з недостовірною інформацією

Ілон Маск вирішив створити сайт під назвою Pravda, на якому люди зможуть оцінювати надійність журналістів, редакторів і видань. Ідея виникла на тлі того, що останнім часом Маск був незадоволений тим, що ЗМІ активно висвітлюють проблеми в компанії Tesla.

«Створю сайт, на якому люди зможуть оцінювати правдивість кожної статті і відстежувати зміну рівня довіри до кожного журналіста, редактора і видання. Думаю назвати його «Правда».»,- Розповів Ілон Маск.

У Twitter він створив опитування, в якому запитав передплатників, чи варто йому запускати такий сайт. На момент написання замітки в голосуванні взяли участь понад 418 тисяч осіб, з них 87% підтримали ідею підприємця.

Священне лицемірство великих медіакомпаній, які претендують на правду, але публікують тільки те, чого достатньо, щоб приховати брехню. Ось чому люди більше не поважають їх

Проблема в тому, що журналісти перебувають під постійним тиском — їм потрібно отримати якомога більше кліків і заробити на рекламі або бути звільненими. Важка ситуація, оскільки Tesla не розміщує рекламу, але Паливні компанії та інші компанії, що випускають автомобілі на газу або дизельному паливі, є одними з найбільших у світі рекламодавців

На думку Маска, журналісти активніше висвітлюють аварії за участю автомобілів від Tesla, ніж від інших великих автовиробників.

Дивно, що великі автомобільні компанії мають буквально в тисячі разів більше травм на виробництві, ніж Tesla, і мільйони смертей в автомобільних аваріях, але чомусь про це менше пишуть. Ми не досконалі, але ми робимо все можливе, щоб зробити чисту енергію реальною і бути хорошою компанією

Деякі журналісти заявили , що Маск все більше стає схожий на президента США Дональда Трампа, який постійно звинувачує ЗМІ в публікації фейкових новин.

Кожного разу, коли хтось критикує ЗМІ, медіа кричать: » ти як Трамп!» Чому його взагалі обрали? Тому що вам більше ніхто не вірить. Ви втратили свій авторитет давним-давно.

У TechCrunch відзначають, що ідея Маска створити сайт для оцінки надійності журналістів — не найкраща ідея, так як люди часто схильні вважати фейковими новинами ті замітки, зі змістом яких вони не згодні. Крім того, більшість теж може помилятися.

Також важливо, що такі саморегулюючі системи нерідко піддаються атакам ботів і видають результати, в яких хтось зацікавлений. Однак Ілон Маск стверджує , що сайт не тільки буде захищений від ботів, а й навчиться розкривати тих, хто використовує такі армії ботів.

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia