Менше ніж за два місяці після релізу Sony продала 4,5 млн PlayStation 5-аналогічно PlayStation 4

Сьогодні Sony опублікувала звіт, в якому розповіла про продажі ігрової консолі PlayStation 5 нового покоління. Незважаючи на дефіцит в магазинах і труднощі з його покупкою, компанії все ж вдалося заробити рекордний квартальний прибуток від продажів в порівнянні з попереднім роком.

Джерело зображення: Sony

У 2020 році компанія змогла продати 4,5 мільйона ігрових консолей PlayStation 5. Причому реліз консолі відбувся тільки в листопаді — в деяких регіонах 12-го, а в усьому світі-19-го. В результаті всього за півтора місяці Sony продала дійсно велику кількість консолей, і це незважаючи на дефіцит. Тобто потенціал для продажів був ще більшим. На тлі виходу нового покоління в четвертому кварталі 2020 року попит на PlayStation 4 впав на 77 % — було продано 1,4 млн одиниць консолей минулого покоління.

Ігровий бізнес компанії показав набагато кращі результати, ніж у 2019 році, коли Sony змогла збільшити виручку на 40 %, заробивши 8,4 мільярда доларів. Частково це також пов’язано з виходом нової консолі. Операційний прибуток виріс на 50% до $763,3 млн завдяки сильним продажам ігор, підписці на PlayStation Plus і кращої маржі з PlayStation 4. Однак у компанії відзначають, що витрати, пов’язані із запуском PlayStation 5, досі не покриваються прибутком від продажів, оскільки консоль продається нижче собівартості.

Проте за обсягом продажів на старті PlayStation 5 порівнянна з PlayStation 4 — в 2013 році, в четвертому кварталі після виходу PS4, Sony продала рівну кількість консолей — близько 4,5 млн. Станом на 31 грудня 2019 року було продано в цілому 109 мільйонів одиниць PlayStation 4.

Додамо, що минулого тижня Microsoft поділилася інформацією про доходи, але кількість проданих Xbox Series X і S не було оголошено.

Загрузка ...
PriceMedia