Mercedes розширить лінійку компактних автомобілів

Мercedes-Benz планує розширити свою лінійку компактних автомобілів. Можливо, це буде стандартна версія седана A-Class і кросовер GLB . Зараз в лінійці компактних автомобілів Mercedes-Benz налічується шість моделей.

Це новітній Хетчбек A-Class, Мінівен B-Class, чотиридверне купе CLA , п’ятидверний CLA Shooting Brake, кросовер GLA , а також подовжений седан A-Class, який минулого місяця дебютував на автосалоні в Пекіні.

У прес-релізі Mercedes-Benz говориться, що сімейство компактних автомобілів буде розширено до восьми моделей. На жаль, німці не стали уточнювати, які дві нові моделі додадуться в це сімейство. Ми можемо тільки припускати.

Перш за все, це може бути стандартна версія седана A-Class з подовженою колісною базою, розробленого для Китаю. В Європі такий компактний люксовий седан зі стандартною колісною базою може знайти багато покупців.

Крім того, відомо, що Mercedes планує створити новий кросовер GLA . У нього будуть невеликі розміри, але спортивний дизайн кузова, люксова обробка і досить просторий салон. Таким чином сімейство компактних автомобілів Mercedes-Benz збільшиться до восьми моделей.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia