Microsoft незабаром позбудеться старого браузера Edge в Windows 10

Windows 10 20h2 примусово додає ярлик нового браузера Microsoft Edge, побудованого на базі Chromium, на робочий стіл і в меню "Пуск". Тим не менш, застарілий Edge все ще присутній в системі, але, схоже, Microsoft планує позбутися від нього найближчим часом.

Новий мовний пакет, який нещодавно був випущений для попередніх збірок Windows 10 21h2, не підтримує Старий Edge. Це може означати, що стара спадщина Edge буде видалена з операційної системи цієї осені, коли Microsoft зробить згадане функціональне оновлення загальнодоступним.

Незважаючи на те, що старий Edge все ще включений в попередні збірки Windows 10, після установки одного з майбутніх оновлень користувачі просто не зможуть його запустити. Замість цього їм буде запропоновано використовувати новий браузер компанії. Для користувачів цей перехід не викличе незручностей, так як дані зі старого браузера автоматично експортуються в новий Edge.

Однак навряд чи найближчим часом вдасться повністю позбутися від усіх компонентів застарілого браузера. Справа в тому, що движок EdgeHTML і деякі інші браузерні сервіси глибоко інтегровані в програмну платформу, тому повністю відмовитися від їх використання буде не так-то просто.

Варто сказати, що в даний час в Windows 10 все ще існує Internet Explorer, ще один застарілий браузер Microsoft. Але розробники планують повністю відмовитися від його використання. Насправді навіть зараз, коли ви намагаєтеся відкрити популярні сайти, такі як YouTube, за допомогою IE 11, відбувається автоматичне перенаправлення, і посилання відкривається в новому Edge.

Загрузка ...
PriceMedia