Microsoft випустить геймпад для користувачів з порушеннями руху

Серед геймерів є люди з порушеннями рухових функцій, і, зі зрозумілих причин, стандартні контролери їм не підходять. Microsoft готує для них спеціальний геймпад.
Деякі ігрові компанії намагаються вирішити цю проблему. Наприклад: Nintendo додала в Mario Kart 8 » «розумне правління» , яке допомогло 4-річній дівчинці з порушенням координації грати в аркаду з Маріо. Тепер і Microsoft вирішила допомогти таким геймерам.

Що відомо

Користувач Twitter з ніком h0x0d опублікував рекламне зображення нового контролера для Xbox. Тільки подивившись на геймпад, розумієш, що середньостатистичному геймеру він не стане в нагоді. Журналіст WindowsCentral розповів, що контролер призначений для гравців з «труднощами». У The Verge назвали кодове ім’я пристрою-Project Z.

& Nbsp;

Корпус контролера зробили прямокутним, а стандартні клавіші Back, Start і d-pad винесли наверх. Увагу привертає відсутність » X, Y, A, B» і дві великі кнопки, які займають 80% корпусу. Можливо, вони будуть програмованими під патерни дій. У контролер також встановлені LED індикатори, як на Xbox Elite V2, які показують обраний режим. У той же час це можуть бути тачпади, а-ля Steam Controller. Зліва у геймпада є роз’єм для навушників і порт USB.

Коли чекати

В WindowsCentral розповіли, що геймпад покажуть на Е3 2018. Там же нам повідають подробиці і сценарії використання незвичайного контролера. Конференція Microsoft пройде 10 червня о 23:00 за Києвом.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia