Між Данією і Швецією побудують підводне метро

Влада двох європейських міст — данського Копенгагена і шведського Мальме — представили ідею будівництва лінії підводного метро, яка з’єднає ці два міста через протоку Ересунн. Проект планують реалізувати до 2035 року.

За словами мерів міст, метро планують побудувати до 2035 року. Спорудження нової транспортної лінії призведе до збільшення числа робочих місць та інвестиційного потенціалу.

Але головне-завдяки такому рішенню зменшиться час проїзду з одного міста в інше. Передбачається, що Поїзди метро курсуватимуть кожні півтори хвилини. Час проїзду між Копенгагеном і Мальме складе 23 хвилини, що в двоє менше, ніж зараз. Адже сьогодні поїзди курсують через міст.

Так, вже існують автомобільні та залізничні з’єднання між містами через Ересуннський міст, загальна пропускна спроможність яких — 1,3 млн осіб. Щоб перетнути протоку люди витрачають приблизно одну годину.

Повідомляється, що з появою нової лінії метро збільшиться пасажиропотік і складе приблизно 2,3 млн осіб. Експерти оцінюють цей проект в €4 млрд.

Загрузка ...
PriceMedia