Молочні продукти небезпечно вживати в спеку

Ворогом кишечника в спеку є молочна продукція, в якій активно розмножуються шкідливі бактерії. Особливу загрозу представляє морозиво. На перший погляд, в холодному середовищі бактерії не розмножуються. Однак не у всіх магазинах морозиво зберігають правильно.

Про це розповіла гастроентеролог Мирослава Опришко. Вона зазначила, що особливо обережно слід вживати морозиво, попит на яке в гарячу пору злітає в разы.По словами лікаря, влітку дуже поширені отруєння молочною продукцією — вона швидко псується і проявляється це не відразу.

Морозиво, на перший погляд, не несе ніякої загрози — в холодному середовищі бактерії не розмножуються. Однак, при цьому не у всіх магазинах правильно його зберігають. Якщо морозиво підтануло і знову було заморожено-воно вже є потенційно небезпечним, зазначила лікар.

При повторному заморожуванні бактерії починають активно розмножитися, що і може стати причиною отруєння.

Мирослава Опришко підкреслила, що якщо купуєте морозиво-ніколи не купуйте холодні солодощі з деформованою формою або морозиво, що прилипло до стінок морозилки.

Такими ж небезпечними влітку є молочні коктейлі. Адже молоко могло довго простояти на сонці або в спеці, а це несе для організму додаткові ризики. Тому уникайте покупки молочних коктейлів на вулицях і в кіосках.

&Nbsp;

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia