На Тайвані створюють озброєний дрон

На Тайвані розробляють збройні мультикоптери. Новий озброєний апарат розробляється в двох версіях, одна з яких отримала автомат T91, а інша — три гранатомети калібру 40 міліметрів. Озброєні дрони підвищать бойові можливості військових.

В даний час невеликі безпілотники, здатні нести і застосовувати стрілецьку зброю, серійно не випускаються. Причин тому кілька. Зокрема, досить складно і дорого розробити для таких апаратів систему стабілізації вогнепальної зброї. Крім того, у Збройних силах поки не існує діючої концепції застосування озброєних автоматами або пістолетами дронів.

Як стверджують фахівці 205-го збройового заводу, в перспективі нові озброєні дрони підвищать бойові можливості наземних підрозділів. Зокрема, завдяки їм бійці зможуть на безпечній відстані і раніше відкривати вогонь по противнику.

За словами розробників, озброєний дрон, створюваний на базі квадрокоптера, зможе нести будь-яку вогнепальну зброю, яку використовують бійці Сухопутних військ. Прототипи нового дрона, що отримав позначення T91, вже пройшли попередні випробування з автоматом T91, 40-міліметровим гранатометом і з пристроєм, що вистрілює мережу. Інші подробиці про розробку не розкриваються.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia