Найбільший позашляховик Nissan обладнали для екстремального туризму

Nissan представила екстремальну версію позашляховика Armada (американська версія Patrol), яку виробнику допомагали розробляти користувачі Інстаграму і Фейсбуку. Автомобіль, що отримав назву Mountain Patrol.

Його показали публіці на виставці Overland Expo WEST, що проходить в американському Флагстафі, штат Арізона.

Спецверсія «армади», побудована в єдиному екземплярі, отримала силові сталеві Бампери, посилені пороги, ліфтовану позашляхову підвіску, випускну систему Magnaflow і 17-дюймові колісні диски з 35-ми зубастими покришками Nitto Ridge Grapplers.

Крім того, у восьмимісного позашляховика тепер є» кенгурятник » з лебідкою, запасне колесо за задніх дверей і багажник на даху, де можна розмістити розкладається чотиримісний намет, а також зберігати спальні мішки, сходи в складеному стані і Кемпінгові стільці.

В оснащення машини також увійшла спеціалізована навігаційна система Lowrance, радіостанція, знімні холодильник і морозильник, висувні ящики в багажнику для зберігання дрібниць. Є у позашляховика і санд-траки, каністри для палива, лопата і рейковий домкрат Hi-Lift.

В рух «Армада» приводиться 395-сильним восьмициліндровим двигуном 5.6, Що працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач.

У лютому цього року в Чикаго компанія Nissan показала іншу особливу «Армаду» — Snow Patrol . Позашляховик отримав ліфтовану на 25 міліметрів підвіску спереду і на 51 міліметр ззаду, 20-дюймові диски, а також силові бампери і експедиційний багажник на даху.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia