Найдивніші автоправила з усього світу

Якщо в Україні ваш рівень управління автомобілем хороший, а правила дорожнього руху ви знаєте назубок — це не означає, що при поїздці за кордон, водіння машини пройде також без ексцесів. Вся справа в тому, що ПДР в різних куточках світу значно відрізняються.

Перед тим, як відправитися в подорож, рекомендуємо вам ретельно вивчити особливості поведінки на дорозі в тій чи іншій країні, щоб завбачливо позбавити себе від всіляких сюрпризів.

Нью-Джерсі, США. Водієві заборонено хмуритися, якщо поліцейський виписав йому штраф. Такий прояв емоцій може «допомогти» виклопотати ще одне матеріальне стягнення, на додачу до першого.

Південна Африка. Водій зобов’язаний пропустити домашню худобу, якщо ті вирішили перейти дорогу. Недотримання правила загрожує штрафом у розмірі 600$!

Німеччина. На швидкісних автобанах заборонені будь-які зупинки. Навіть якщо у вас раптом закінчився бензин — поліцейські повідомлять, що це ваші проблеми, і негайно випишуть штраф. Виняток можуть становити екстремальні ситуації, наприклад, різке погіршення здоров’я.

Кіпр. Трапеза за кермом там прирівнюється до розпивання алкогольних напоїв, і несе за собою матеріальну відповідальність. Правило дивне, але, після його введення, кількість аварій зменшилася на 62%!

&Nbsp;

Онтаріо, Канада. Дозволено перетин суцільний! Дорожня розмітка тут носить попереджувальної, але не примусово-обмежувальний характер. Так що перетинати суцільну чи ні — вирішувати вам.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia